V interiérovom dizajne vítaný materiál. Dnes sa považuje za vhodnú alternatívu pre akýkoľvek priestor. Tvárnosť skla spolu s kreativitou dnešných dizajnérov prinášajú na trh skutočne zaujímavé a osobité kúsky. Stačí si len vybrať.

Myslite na použitie

Najmä, ak ide o väčšie rozmery. Hrúbka, povrch, farebnosť, miesto použitia. Od toho všetkého závisí výsledný efekt v priestore.

Chcete, aby váš interiér pôsobil priestrannejšie a svetlejšie? Výbornou alternatívou je práve sklo. Napríklad v podobe deliacich priečok.

Potrebujete doladiť zvukovú izoláciu? Sklo predstavuje ideálny prostriedok.

Nenahraditeľný moment v interiéri dosiahnete veľkými formátmi. Dodajú priestoru punc nadčasovosti a luxusu.

Nájdete ho v každom štýle. Obzvlášť pokiaľ ide o teraz vyhľadávaný loftový štýl, prípadne rokmi osvedčený minimalistický štýl.

A čo taká bezpečnosť? V súvislosti so sklom ju často skloňujeme. Dnešné technológie majú i toto v malíčku. Pre viac info kliknite sem.

 

Podčiarknite efekt skla farbami

V hnedých, prípadne čiernych odtieňoch zastáva sklo v dizajne jedinečnú pozíciu. V produktovom, nábytkárskom, i našom interiérovom 🙂

Harmonicky pôsobí v spojení s tónmi ružovej, beige, alebo metalickými farbami. Či vo svetlej spálni, kúpeľni bez okien, alebo v reštaurácii, sklo vo farebnom prevedení dodá miestu svojráznosť a eleganciu.

Aktuálne trendová svetlá ružová vyčarí v miestnosti nežnú ženskú energiu. Spolu s bielou predstavujú silnú a zohranú dvojku, s ktorou máte úspech prakticky zaručený.

Tak ako? Odvážili by ste sa experimentovať?

Či už sa chystáte zariaďovať alebo nie, nechajte sa unášať fantáziou a inšpiráciami z galérie k článku.

Uložiť

Pin It on Pinterest

Share This
Napíšte nám