A je to tu! Slnko, teplé počasie, svieže farby, skvelá nálada. Čo viac môžeme chcieť?
Toto všetko u nás doma. Naviac trendy tohto roku prajú práve letnej atmosfére. Takže ako vyletniť interiér?

1. Zelená, farba roka

Aktuálne je na výslní zelená vo všetkých odtieňoch. Od limetkovej až po smaragdovú. Ak sa vám to pozdáva, smelo do redizajnu bývania. Nech sa to u vás zelená 🙂

2. Máte radi farebnosť?

Práca s farbami chce veľký cit. Preto sa práve neutrálne jemné farby naďalej tešia veľkej obľube. V interiéri vytvoria skvelý základ a ich nezameniteľnou výhodou je jednoduchá kombinovateľnosť. Želaný podmaz tak ľahko dosiahnete zakomponovaním výraznej farby, najmä v podobe farebných doplnkov.

3. A keď sme pri doplnkoch…

Ak nechcete investovať väčšie prostriedky do nákupu nových, prezrite pivnicu 🙂 Našli ste tam staršie misky, svietniky, či iné potenciálne zaujímavé predmety? Zvážte ich renováciu. Farebné spreje im dajú nový šat.

4. Oživte steny grafikami

Predstavujú skvelý spôsob, ako zútulniť interiér. Oproti obrazom dodajú stene viac vzdušnosti. Na internet je bohatá ponuka grafík za skvelé ceny. Kto pohľadá, určite si vyberie svojich favoritov. Odporúčame stránky ako etsy.com, alebo staré známe sashe.sk.

5. Tropické motívy

Nalaďte sa na čas tropických dovoleniek a stavte na tématickú faunu a flóru. Obľúbený motív palmových listov, či exotické vtáctvo nemôžu chýbať. Dodajú interiéru správny letný kolorit. Textílie, tapety, grafiky, či skulptúry? Umiestnenie vzorov je na vás. Ale pozor na celkový dojem. Platí osvedčené heslo, že menej je viac. Odporúčame ladiť s bielou a s jedným z obľúbených metalických efektov, napríklad zlatým.

6. Kvetiny

Že samozrejmosť? Nie pre každého. Doaranžovanie živými kvetinami nič nenahradí.

7. Obľubujete špecifický štýl?

Námornícky? Alebo etno? Stojte si za tým. Čo je štýlové, nikdy neumiera.

Sledujte našu FB stránku a možno vám padne vhod niektorý z našich tipov.

Pin It on Pinterest

Share This
Napíšte nám